Zastał swoją dziewczynę śpiącą z innym facetem w łóżku, po czym zrobił coś naprawdę dziwnego…

Znamy wiele historii o sytuacjach gdy ktoś przyłapuje swojego partnera/partnerkę na zdradzie. Ludzie radzą sobie z taką trudną sytuacją w przeróżny sposób. Zwykle towarzyszą temu bardzo silne emocje i ciężko dokładnie przewidzieć reakcję na zdradę najbliższej osoby.

Jednak ta historia o mężczyźnie, który przyłapał swoją dziewczyną śpiącą z innym facetem, zupełnie Cię zaskoczy, to co zrobił zdradzony było zupełnie niespodziewane!

Pewnego dnia Duston Holloway wrócił do domu i zastał w sypialni swoją dziewczynę śpiącą z kochankiem.

Lecz zamiast wpaść w szał i obudzić ich, on załamany, w poczuciu bezradności… zrobił sobie z nimi zdjęcie!

Następnie udostępnił je na Facebooku z podpisem:
„ Gdy wracasz do domu i widzisz innego mężczyznę w łóżku z tą, którą kochasz…
Dobrzy faceci zasługują na dobre kobiety.”

„Chciałem skopać mu tyłek ale spokojnie zrobiłem to zdjęcie i odszedłem” – opowiedział w rozmowie z Dude Comedy.

Po tym zdarzeniu Duston otrzymał niewiarygodne wsparcie od ludzi z całego świata.

Ludzie okazywali mu zrozumienie i współczucie. Podziwiali spokój, okazywali szacunek za to, że zachował zimną krew i nie poddał się najgorszym instynktom jakie odzywają się w takich chwilach. Pocieszali, że znajdzie kiedyś kogoś lepszego i bardziej wartościowego, kto doceni i obdarzy go miłością i szacunkiem na jaki zasługuje.

„Otrzymałem tysiące wiadomości od ludzi z całego świata z wyrazami uznania, że zachowałem się z godnością i odszedłem. Wczoraj mój świat się rozpadł. Gdy spotyka cię coś takiego, twoje serce krwawi, ale taka ilość wsparcia, ze strony rodziny, przyjaciół ale też obcych ludzi sprawiła, że znowu myślę, że świat nie jest taki zły, jak mi się wydawało.”

„Nie ma potrzeby dowalać komuś gdy upada, to było złe ale odwet i zemsta też są złe. Pozostać dobrym człowiekiem jest zawsze najlepszym wyjściem.”

Sposób w jaki się zachował nie był typowy i zapewne nie każdy potrafiłby opanować emocje w takiej sytuacji. Czasem uczucie wygasa, przychodzi rozczarowanie i rozstanie ale każdy zasługuje na szczerość. Zdrada zawsze jest oszustwem i gdy wychodzi na jaw, rani bardziej niż najgorsza prawda…

Jeśli podobała ci się postawa Dustona, może mu współczujesz, podziwiasz lub się z nim utożsamiasz to podziel się artykułem ze swoimi znajomymi. Może ktoś właśnie przeżywa równie trudne doświadczenia.

Źródło i fotografie: Duston Holloway