Utwór z pasków “Wiadomości” TVP wymiata na internecie! Extra Hit znanego Youtubera!

Hit z pasków wiadomości TVP

Jeżeli myślisz, że z niczego nie da się zrobić piosenki – jesteś w błędzie! Można? Oczywiście, że można stworzyć muzyczny hit. Paweł Kieler właśnie udowodnił to na Youtube. Wideo pt “ Gdyby wiadomości były piosenką” to dzisiejsza bomba w Internecie! Paweł Kieler na Youtube opublikował to  bardzo humorystyczne wideo w którym wykonuje wpadający w ucho utwór składający się wyłącznie….z pasków z ”Wiadomości” TVP. 

Słynne paski w “Wiadomościach” codziennie zaskakują. Wymieniać można bardzo długo czego to tam już nie było. Padały hasła typu “chmura wirusowa nad demonstrantami”, “narkomani prowadzą autobusy” czy “Polska to wyspa wolności i tolerancji”. Na słynnym portalu internetowym można obserwować specjalna stronę, która jest poświęcona “Wiadomością” TVP. Stronę pt “ Oglądam “Wiadomości” bo nie stać mnie na dopalacze” obserwuje ponad 90 tysięcy internautów. 

Większość użytkowników Internetu jest zachwycona piosenką. W przeciągu 3 dni hit ten obejrzało pół miliona razy! Piosenka zdecydowanie stała się mega hitem w Internecie. Pod adresem pomysłodawcy i wykonawcy piosenki pada w mediach społecznościowych wiele pozytywnych komentarzy, na przykład “nic dodać, nic ująć, po prostu genialne”, doskonała piosenka” czy “dziękujemy za fajny wokal i uśmiech na twarzach”.

Jeden komentarz bije inne na głowę  “To powinna być czołówka w wiadomościach” z humorem pisze pewien internauta.

Zobaczcie sami i dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba?