Brutalna prawda o Covid 19. “Plandemic” – film o manipulacji i wielkim oszustwie na skalę światową

Film Plandemic

Obecna rzeczywistość w której się znaleźliśmy nie wygląda zbyt dobrze jak i nie napawa optymizmem. Przez pandemię cała ludność została zamknięta w domach. Wprowadzono mnóstwo ograniczeń. Bezsensowne aresztowania, brak lotów, paraliż gospodarki to jedne z wielu obciążeń które niesie ze sobą pandemia.  Do tego media, które nagminnie sieją panikę, strach i zamieszanie  spowodowały, że ludność szuka zbawienia w postaci szczepionki. Miliarderzy tylko naciskają na obowiązkowe szczepienia. Władza straszy, kto nie przyjmie eksperymentalnej trucizny temu grozi zakaz podróżowania czy pracy. 

Jak to się zaczęło?

Rodzina Rockefellerów bardzo znana jest z różnych metod niszczenia społeczeństwa min. w niszczeniu ludzkiego zdrowia. Rockefellerowie odegrali istotną rolę w zniszczeniu medycyny naturalnej na korzyść dużych firm farmaceutycznych by zarobić na tym spore pieniądze. John D. Rockefeller na początku lat 20 kupił niemiecką firmę farmaceutyczną (pomagała Hitlerowi w produkować chemikalia i trucizny na wojnę). Rockefeller dążył do zniszczenia medycyny naturalnej, twierdził że metody te są nienaukowe i nie są oparte na żadnych badaniach. Udowodnił, że w Ameryce jest za dużo szkół medycznych i zbyt wielu lekarzy popierających naturalne metody leczenia. W ten oto sposób zaczęła się praktyka leków syntetycznych i toksycznych. Gdy ludzie zdążyli się od tych leków uzależnić system wprowadził wtedy plan płatny dla klientów Rockefellerów. W obecnych czasach jako najczęstsza przyczyna śmierci w Ameryce podaje się błąd medyczny. Rockefeller stworzył również strategię opartą na “problem-reakcja-rozwiązanie” czyli stwórz problem, eskaluj strach i znajdź zaplanowane rozwiązanie. 

Covid-19 – problem wielu ludzi?

W dzisiejszym świecie znajdujemy wiele podobieństw. Covid 19…problem wielu ludzi. Światowi liderzy już wcześniej przewidzieli, że umrą miliony ludzi. Zaczęła się panika, kopano masowe groby, zbudowano prowizoryczne szpitale. Media informowały o izolacji i unikaniu siebie nawzajem.  Plan liderów tego świata doskonale zaczął się rozwijać Pandemia. Panika i strach. Jednak liderzy nie docenili siły zwykłych ludzi. Lekarze i zwykli obywatele zaczęli dzielić się w internecie swoimi doświadczeniami i informacjami na temat wirusa. W odpowiedzi rządzący nakazali uciszenie i zbanowanie wszelkiego sprzeciwu. Jednak ludzie się nie dali. Przebudzenie osiągnęło bardzo duża skalę. Obywatele postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Powstał film “Plandemic” . Ujawnia on elitę naukową i polityczną, która doskonale steruje oszustwem jakim jest globalny system opieki zdrowotnej, jednocześnie opracowując nowy plan który pozwoli ludzkości ponownie połączyć się z medycyną naturalną.  Rok 2020 na pewno przejdzie do historii. 

Film PLANDEMIC (polskie napisy)

Polecamy obejrzeć ten film jednak jest on notorycznie usuwany z Internetu, ponieważ jest niewygodny dla niektórych struktur. Już rozpoczęła się medialna nagonka na główną bohaterkę filmu Judith Moskowitz. Przedstawiono ją w tym świetle w jakim przedstawił ją powiązany z WHO Anthony Fauci, odpowiedzialny za światowa panikę. 

Obejrzyjcie film, każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji. Warto poznać inny punkt widzenia.

Źródło filmu: https://plandemicseries.com/ / Pozostałe źródła: PDF