Nie obcinała włosów przez 17 lat. Nieprawdopodobne jaką długość osiągnęły.

Lianne Robinson ma 28 lat i włosy długie niemal do kolan. Jej niezwykłe włosy fascynują ludzi i ma ponad 18 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Kiedy była małą dziewczynką marzyła o długich włosach. Zaczęła je zapuszczać mając 11 lat.

Od tego czasu urosły naprawdę długie i sięgają prawie do kolan. Lianne podcina je dwa razy w roku, dzięki czemu są zdrowe i piękne.

Poza zwyczajną pielęgnacją nie poświęca im zbyt wiele czasu. Codziennie je dokładnie rozczesuje, a po umyciu wciera w nie odżywkę.

Przez 17 lat nie zmieniała fryzury. Trzeba przyznać, że pod tym względem jest niezwykła. Kobiety przecież tak bardzo lubią zmiany, a nowa fryzura dla niektórych jest obowiązkowym „must have” każdego sezonu.

Lianne również nie farbuje swoich włosów. Mają naturalny odcień blond i bardzo zdrowy wygląd.

Jak sama mówi niekiedy sprawiają jej kłopoty. Zdarza jej się przytrzasnąć je drzwiami, a innym zdarza się na nich usiąść.

Jednak jest przyzwyczajona. Z tak długimi włosami jest jak z długimi paznokciami. Innym wydaje się, że wykonywanie prostych czynności z nimi jest trudne, a kiedy je masz okazuje się, że nie tylko nie utrudniają życia ale w wielu sytuacjach okazują się być bardzo przydatne.

Lianne przyzwyczaiła się już do zainteresowania jakie wzbudza na ulicy.

Szczególnie zafascynowane są nimi małe dziewczynki, dla których wygląda jak bajkowa Roszpunka.

Lianne bardzo lubi swoje oszałamiająco długie włosy i na razie nie zamierza się ich pozbywać. Szczególnie, że bardzo podobają się również jej mężowi.

Jak wam się podobają włosy Lianne? Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzu.