Wchodzi do pokoju syna i widzi coś, co odbiera jej mowę. Bez zastanowienia chwyta za kamerę…

Wszyscy potrzebujemy przyjaciół, a dzieci potrzebują ich szczególnie. Dzieci obdarzają swoich przyjaciół miłością, powierzają im swoje małe tajemnice, traktują jako towarzyszy zabaw.

Często najlepszymi przyjaciółmi dzieci wcale nie są koledzy. Są dzieci, dla których najlepszym przyjacielem jest ulubiony pluszak, dla innych wymyślona postać, a jeszcze inne przyjaźnią się ze zwierzakami. Z nimi nawiązują wyjątkową więź.

Najczęściej przyjacielem dzieci zostaje pies lub kot, ale jak się okazuje potrafią zaprzyjaźnić się z mniej typowym zwierzakiem.

Tak właśnie było z chłopcem z filmu.

Przywiązał się do …… kaczki, a ona do niego.

Nie odstępuje go na krok i sprawia wrażenie osamotnionej i nieszczęśliwej, gdy się rozstaje ze swoim ludzkim przyjacielem.


Chłopiec nie jest pewien czy rodzicom spodoba się ta nietypowa przyjaźń, więc po kryjomu przed nimi zabiera ją do swojego pokoju. Jednak długo nie udaje mu się utrzymać tego w tajemnicy, ponieważ chce być ze swoją przyjaciółką często i w końcu zabiera ją także na noc.

Pewnego ranka mama wchodzi do jego pokoju i odkrywa prawdę. Nie jest zła na syna. Ten widok rozczula ją zupełnie i nagrywa tę wyjątkową chwilę na filmie.

Zobaczcie:

Podziel się ze znajomymi, nie każdy wie, że można mieć takiego domowego pupila.

Źródło: YouTube