Mężczyzna wyrzuca roczne dziecko z balkonu! To, co widzowie rejestrują na filmie szybko podbija internet

Do tego wydarzenia doszło niespełna dwa tygodnie temu, rosyjskie małżeństwo Elena i Vitaly ze Balabanov ze Strunino, byli z dwójką małych dzieci w swoim mieszkaniu, kiedy nagle zaniepokoił ich zapach dymu wydobywający się spod drzwi. Po ich otworzeniu okazało się, że cała klatka schodowa stoi w ogniu, który swoje źródło miał u sąsiada. Ogień zaczął rozprzestrzeniać się błyskawicznie, a rodzina została uwięziona na piątym piętrze!

Na szczęście w mieszkaniu znajdował się balkon, który stał się jedynym ratunkiem dla tej rodziny.

Mężczyzna przez drzwi balkonu zobaczył, że pod blokiem zgromadził się tłum, nie tracąc ani chwili wyrzucił ludziom na zewnątrz koc, potem owiną mocno szalem najmłodsze dziecko- rocznego synka Zhenyu i wypchnął go przez barierkę ! To samo zrobił z 5-letnią córeczką Xenią, następnie z balkonu wyskoczyła żona, a na końcu sam Vitaly.

Dzieciom i żonie nic się nie stało, mężczyzna ucierpiał jako jedyny, odnosząc obrażenia kręgosłupa, obecnie przebywa w szpitalu.

Bez wątpienia gdyby nie jego szybka reakcja, cała historia byłaby tragiczna w skutkach. Bohaterski czyn jest godny podziwu i uznania, Vitaly życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz koniecznie to mrożące krew w żyłach nagranie

Źródło i fotografie: youtube.com