Babcia jest pewna, że umiera – ale lekarze mają dla niej inną wiadomość – jest w ciąży

Alison Smith była szczęśliwa, gdy dowiedziała się, że wkrótce zostanie babcią. Jej córka Kylie była jej jedynym dzieckiem.

26 lat temu Alison niedługo po urodzeniu Kylie obudziła się w nocy zakrwawiona i obolała. Trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono obecność cyst i usunięto jej część szyjki macicy.

Usłyszała wtedy, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Była zdruzgotana, ponieważ zawsze marzyła o dużej rodzinie.

Tajemnicza choroba

Teraz po 26 latach miała zostać babcią. Była ogromnie szczęśliwa, ale nagle poczuła się bardzo źle. Początkowo diagnozowano ją w stronę zespołu jelita drażliwego. Objawy się jednak nasilały. Alison cierpiała na ból brzucha, wzdęcia, ruchy jelit, ciągle było jej niedobrze. Mimo zmian diety puchły jej nogi, a brzuch stale się powiększał.

Kylie urodziła córeczkę Caseylee. Alison już nie potrafiła się cieszyć. Żyła w strachu, że dzieje się z nią coś bardzo złego. Była pewna, że umiera, a lekarze nie potrafią jej pomóc.

Rozwiązanie zagadki

Pewnej nocy ból był tak silny, że Alison trafiła do szpitala. Przyjęto ją na oddział ginekologiczny. To była najgorsza noc w życiu Alison. Sądziła, że to znów odrodziły się jej problemy sprzed lat i lekarze znajdą cystę, jak wtedy. Martwiła się, że może to być nowotwór.

Badanie ginekologiczne i diagnoza jej dolegliwości były dla Alison totalnym szokiem.

Usłyszała, że jest w 32 tygodniu ciąży.

„Byłam głupia, byłam w 32 tygodniu ciąży i nie wiedziałam o tym. Poczułam wielką ulgę, że to nic gorszego, ale nie spodziewałam się dziecka.”

8 tygodni później na świat przyszedł syn Alison Bobby Charles, który jest młodszym od swojej siostrzenicy wujkiem Caseylee.

Alison jest szczęśliwa z takiego prezentu od losu. Dzieci rosną zdrowe i spędzają ze sobą dużo czasu.

Czasem los szykuje dla nas prawdziwe zwroty akcji, prawda?

Podziel się z innymi!