Wiozła suczkę ze schroniska do domu. Nagle zwierzę robi coś, co poruszyło kobietę do głębi!

Przeszłość tej suczki o imieniu Regan mieniła się w ciemnych barwach, ale teraz jej smutny los miał się wreszcie odmienić na lepsze.

“Kiedy jej właściciel zmarł, stała się bezdomna. Była w naszym schronisku przez kilka dni i zrobiło mi się jej żal. Postanowiłam zabrać ją do domu.” – napisała w Internecie Kim Mozena Rezac, założycielka Goofy Foot Dog Rescue.

Choć Kim i Regan dopiero się poznały, obie poczuły, że połączy je silna więź. Regan najwyraźniej od razu wiedziała, że to będzie dobra i ważna osoba w jej życiu.

Gdy jechały samochodem do domu. Regan zależało na trzymaniu się za ręce. Potrzebowała by Kim, która wyciągnęła do niej pomocną dłoń trzymała jej łapkę w czasie podróży.

“Myślę, że kiedy mnie dotykała, czuła się bezpieczniej. Była bardzo wystraszona, kiedy przebywała w schronisku. Myślę, że była mi wdzięczna, że ją stamtąd wyciągnęłam.” – mówi Kim.

Film ogromnie wzruszył internautów. Obejrzało go już 3 miliony osób. To piękny przykład na to, że psy są bardzo czułe i wrażliwe. Potrafią czuć więcej i lepiej niż człowiek.