Słowa tego aptekarza obiegły już cały Internet

Aptekarz radzi

W związku z epidemią koronawirusa wszystko w zastraszającym tempie ulega zmianie. Zamknięte zostały szkoły, teatry, kina oraz galerie handlowe. Klientom pozostały apteki i sklepy spożywcze.

W aptekach zostały wykupione wszystkie maseczki, rękawiczki i żele oraz płyny antybakteryjne. Przez długie kolejki zwiększyło się ryzyko zarażenia koronawirusem. Trzeba było podjąć odpowiednie kroki.

W kolejce do apteki może przebywać teraz maksymalnie 1-2 klientów, a po każdym kliencie następuje dezynfekcja. Osoby stojące w kolejce muszą zachować odległość od siebie wynoszącą 1,5 metra.

Nie każdy stosuje się do zaleceń ministra zdrowia, narażając tym samych siebie i inne osoby.

Polskie władze zalecają pozostanie w domach. Wychodzimy z niego tylko wtedy, gdy mamy taką konieczność. Zalecenie wydaje się być proste, ale nie dociera ono do wszystkich…

Na przedstawionym nagraniu możemy zobaczyć kobietę, która przychodzi do aptekarza po radę. Obejrzyjcie poniższy filmik i przekażcie go dalej!

‼️PILNE‼️Ważna informacja od aptekarza!

Opublikowany przez Patryka Sykuta Sobota, 14 marca 2020

Cała ta sytuacja została specjalnie zaaranżowana. W Internecie jest dużo filmików tego typu, które mają skłonić ludzi do pozostania w domu. Tylko tak możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa – wszystko jest w naszych rękach!

Pan aptekarz z filmu na co dzień jest bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Możemy się dowiedzieć o tym z komentarzy!

,,Znam tego farmaceutę. Bardzo miły, fachowy człowiek. Pracuje w aptece na moim osiedlu”

,,I bardzo dobrze, może w końcu taki przekaz trafi do osób, które nie biorą zaleceń ekspertów na poważnie”

,,No co – krótko, zwięźle i na temat”

Jak czytamy wszyscy internauci są ze sobą zgodni.