Rolnik ustawia kamerę w stajni i robi coś niesamowitego – dobry humor gwarantowany!

Każdy rolnik wie, że praca w rolnictwie jest ciężka do znudzenia. Pewien rolnik przez tą ciężką pracę nabawił się urazu kręgosłupa i męczył go uporczywy ból, na który nawet specjaliści nie mogli mu pomóc

Rolnik o którym tu mowa jest bardzo wesołym facetem i lubi dobrą zabawę. Dlatego od oderwania się od codziennych prac w rolnictwie puszcza sobie muzykę, tańcząc mimo bólu. Przez taniec i dobre samopoczucie rolnikowi po pewnym czasie ustały bóle kręgosłupa.

Za prośbą przyjaciół zdecydował się nagrać jego show w stajni i pokazać go całemu światu. Wywołał tym nagraniem uśmiech na niejednej twarzy.

rolnik tańczy

Zobaczcie sami ile korzyści płynie z tańca w stajni. On jest po prostu cudowny! Koniecznie podzielcie się tym show rolnika ze znajomymi bo powodu do uśmiechu nigdy za wiele!

Granjero baila en su granero

Circula por las redes sociales un video del pasado 30 de diciembre, no es nuevo, pero la manera en que un granjero de Nueva York baila en su granero acompañado por sus cabras el ritmo de 'Cheap Thrills' de Sia, nos llena de energía para seguir levantando esta semana que recién empieza.Jay Lavery –como así se llama el protagonista– limpia su granja hasta que, en un momento dado, suelta el cepillo y empieza a moverse al ritmo de la música. El hombre publicó el video en su cuenta personal de Facebook y casi llega a los 7 millones de reproducciones.Fuente: http://www.elconfidencial.com/

Opublikowany przez El Ciudadano Środa, 18 stycznia 2017