Po co gotować cytrynę? Nie ma nic bardziej skutecznego na odchudzanie!

Z ekranów telewizorów i haseł na billboardach wszyscy dosłownie krzyczą, że łatwo jest schudnąć i nabrać formy – w każdym wieku, po prostu trzeba. Ale długotrwałe ćwiczenia na siłowni wymagają czasu i pieniędzy. Często brakuje jednego lub drugiego. Rzadko ktoś mówi właściwe zdanie: „Możesz schudnąć w domu”.

Sprawdź jak przygotować cudowny napój, który pomaga schudnąć. Pomaga nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także wzbogaca organizm o potrzebne witaminy.

Jak zrobić napój

Potrzebujesz tylko 4 składników. Postępuj zgodnie z instrukcjami, pij codziennie napój z cytryny i obserwuj zmiany na wadze.

Składniki:

  • 2 cytryny
  • 5 ząbków czosnku
  • 1 korzeń imbiru (2 cm)
  • 1 litr wody mineralnej

Przygotowanie:

1. Pokrój cytryny na pół. Wyciśnij sok z owoców.
2. Obierz czosnek i imbir.
3. Weź głęboki pojemnik. Wlej wodę. Dodaj skórkę z cytryny. Poczekaj, aż masa się zagotuje. Włóż imbir i czosnek do wody. Przykryj patelnię pokrywką. Wyłącz ogień. Poczekaj 20 minut.
4. Odcedź sok i wlej go do szklanego pojemnika. Zamknij dokładnie pokrywkę.

Jak korzystać z tego napoju?

Pij 200 ml płynu każdego ranka na czczo. W razie potrzeby można również dodać trochę miodu i liść mięty. Używaj produktu przez 2 tygodnie. Następnie poczekaj 10 dni i powtórz kurs. Jeśli cierpisz na wysokie ciśnienie krwi, stosowanie imbiru nie jest zalecane.

Jak działa cytrynowa „bomba”

Takie dostępne składniki działają, chociaż wiele osób często wątpi w pozytywny wynik właśnie ze względu na łatwość przygotowania. Ale cytryna przyspiesza metabolizm na poziomie komórkowym i szybko oczyszcza organizm z wielu toksycznych substancji. Witamina C ożywia, dzięki tłuszczom pektynowym nie zatrzymuje się w postaci wywaru w talii i podbrzuszu, a smak cytryny zaspokaja głód.

Od dawna wiadomo, że imbir przyspiesza metabolizm, co oznacza, że w ogóle nie występują rezerwy i złogi w postaci tłuszczu. Jedzenie jest trawione szybciej, a skóra staje się zdrowsza i bardziej elastyczna. Nazywam to „produktem ognia” i trudno się z tym sprzeczać.

Wielu dodaje miód tylko do smaku. Ale ten produkt jest również uważany za dostawcę energii. Spala nawet tłuszcz, który już osiadł na talii i udach. Napój jest bardzo skuteczny.

Powiedz swoim przyjaciołom niezadowolonym z ich wagi o cudownym napoju. Mają szansę wszystko zmienić.