W tragicznym wypadku tracą trójkę dzieci. Po roku dostają TĄ nieprawdopodobną wiadomość…

Lori i Chris Coble to małżeństwo, które przeżyło prawdziwą tragedię. Gdy Lori jak co dzień pojechała do szkoły po dzieci wydarzył się koszmarny wypadek.

Kobieta pamięta tylko, że ciężarówka uderzyła w tył ich minivana. Potem straciła przytomność. Trójka jej dzieci: 5-letni Kyle, 4-letnia Emma i 2-letnia Katie trafiły do zupełnie innego szpitala niż ona.

Lori nie pamiętała zupełnie nic z tego fatalnego zdarzenia.

Chris musiał przekazać żonie niewyobrażalnie bolesną wiadomość… Dzieci doznały bardzo poważnych obrażeń i żadne z nich nie przeżyło.

youtube

Kierowcą ciężarówki był Jorge Miguel Romero. Mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany przez policję za nadmierną prędkość. Romero nie czuł się winny tej tragedii. Lori i Chris próbowali walczyć o zmiany w sektorze transportu. Chcieli, by większy nacisk był kładziony na bezpieczeństwo niż na szybkość wykonania zlecenia, tak by unikać sytuacji, kiedy zmęczony kierowca wsiada za kierownicę i jedzie za szybko, bo w ten sposób zarobi.

Jednak już 6 miesięcy po tej tragedii stał się cud, a para odzyskała nadzieję.

facebook/Naij

Okazało się, ze spodziewają się dziecka… a właściwie trójki dzieci! Dwóch dziewczynek i jednego chłopca. Dokładnie tak samo jak wcześniej. Małżeństwo było pewne, że ich dzieci mają z tym coś wspólnego.

„Twój umysł nie potrafi nawet myśleć inaczej. Gdy czujesz, że one tam są, by cię obserwować i chronić, a dzieje się coś takiego, to trudno myśleć inaczej, niż że były zaangażowane w to, co się zdarzyło.”

facebook/Pregnancy Corner

Ashley, Ellie i Jake w maju 2015 roku świętowali swoje 7 urodziny.

„Myślę, że to cud. Kyle, Emma i Katie na pewno się do tego przyczynili. Myślę, że nam pomogli, a może nawet zrobili to dla nas.”

facebook/Pregnancy Corner

Choć nic nie jest w stanie zastąpić utraconych dzieci, to miłość do obecnej trójki z pewnością ma duży wpływ na pogodzenie się z tak bolesną stratą.

Źródło i fotografie: littlethings.com, pixabay.com/ youtube