Stojąc w kolejce został upokorzony przez kobietę. Jego odpowiedź zwaliła ją z nóg

Stereotypy są silnie zakorzenione w ludziach. Blondynki są głupie, rude wredne, a każdy muzułmanin to terrorysta.

Pewnie długo jeszcze nie uda sie wykorzenić fałszywych opinii wyciąganych na podstawie skąpej wiedzy o człowieku. I wciąż będą się przydarzać niesprawiedliwe oceny sprawiające innym przykrość.

Na lotnisku miała miejsce pewna sytuacja, której bohater poruszony tym, co zaszło zrobił zdjęcie i opisał ją na swoim profilu. Trudno uwierzyć, że można się tak zachować jak kobieta na zdjęciu..

Emmit Eclass Walker czekał w kolejce na lotnisku, kiedy stojąca za nim kobieta pociągnęła go za ramię i powiedziała:

Kobieta: Przepraszam, ale stoisz w niewłaściwym miejscu i powinieneś nas przepuścić. Ta kolejka jest dla ludzi z priorytetowym wejściem na pokład samolotu!

Emmit: Priorytetowy oznacza pierwszą klasę, czy tak?

Kobieta: No tak…

Emmit pokazując jej priorytetowy bilet wstępu do pierwszej klasy: Możesz odpuścić? Jak widzisz, stoję we właściwym miejscu i byłem przed Tobą, więc wejdziesz po mnie.

Kobieta mówiąc do kogoś w kolejce: Na pewno jest wojskowym, bo nie chce mi się wierzyć, żeby sam sobie kupił taki bilet. My zapłaciliśmy, więc powinien nas przepuścić.

Emmit: Słuchaj, jestem za gruby, aby być żołnierzem. Tak się składa, że jestem czarnuchem z pieniędzmi. Spróbuj się z tym pogodzić.

Ludzie w kolejce zaczęli bić mu brawo!

 
Reakcja innych pasażerów była spontaniczna i zawstydzająca arogancką kobietę. Może ta sytuacja da jej nauczkę, by nie upokarzac ludzi oceniając ich po kolorze skóry.
 

Podziel się z innymi!