Skandal na weselu – wyprosiła wszystkich gości!

Ślub i wesele kojarzone są z samymi przyjemnymi emocjami. Jednak czasami nie wszystko idzie po naszej myśli. Pewna para młoda nie chciała by na weselu pojawiły się dzieci.

Niestety nie wszyscy goście się do tego zastosowali. Oczywiście większość stwierdziła, że Młodzi przymkną na to oko, jednak stało się zupełnie inaczej.

W zaproszeniu jasno i wyraźnie było napisane, że Młodzi nie życzą sobie, aby na weselu pojawiły się dzieci. Niestety część z gości się go tego nie potrafiło zastosować. Dlatego Panna Młoda poprosiła organizatora, by podszedł do rodziców i przypomniał o wpisie na zaproszeniu, a następnie spytał czy ma kto odebrać pociechy. Nastąpiła głośna wymiana zdań, następnie Panna Młoda sama podeszła do gości i wyjaśniła czym spowodowana jest prośba. Kolejnym krokiem było poproszenie gości z dziećmi, by opuścili salę weselną.

Część z pozostałych gości wykazała się zrozumieniem, w końcu to ich dzień i oni decydują o tym, kto bierze udział w weselu.

Z drugiej strony jednak pojawiły się zdania, że nie każdy ma z kim zostawić dzieci, a to oznacza, że Młodzi powinni pozwolić im zostać.