O mało nie zemdlał gdy zobaczył usg żony. To się zdarza raz na 15 milionów!

Każde narodziny to cud natury. Ale niektóre bywają naprawdę niespotykane. Jak w przypadku pary Bethani i Tima Webbów z Hythe, których ciąża była czymś, co zdarza się naprawdę rzadko.

Bethani i Tim poznali się w 2013 roku. Po dwóch latach znajomości wzięli ślub. Trzy miesiące później Bethani była już w ciąży. Razem wybrali się na rutynowe badanie ultrasonograficzne.

Kiedy pielęgniarka zobaczyła obraz usg nie umiała ukryć zdumienia. W brzuchu Bethani były cztery jednojajowe dziewczynki! Szansa na taką ciążę jest 1 na 15 milionów.

Bethani urodziła dziewczynki w 33 tygodniu przez cesarskie cięcie. Bethani i Tim nazwali je Abigail, Grace, Emily oraz McKayla. W żadnej z rodzin nie występowały wcześniej mnogie ciąże.

Dziewczynki zużywają dziennie 48 pieluszek. Zajmowanie się czworaczkami to nie lada wyzwanie dla młodych rodziców. W dodatku wszystkie są identyczne więc muszą je oznaczać żeby móc je rozróżnić.

Są naprawdę wyjątkowe. Rosną szybko i zdrowo się rozwijają. Choć rodzice mają dużo pracy Bethani i Tim uwielbiają się nimi zajmować. W tej rodzinie nigdy nie zabraknie miłości.