Łatwo nawiązywał kontakty a ludzie go lubili i szanowali. Policja odkryła, kim był naprawdę.

Kyle Thompson, 31-letni były maszynista został aresztowany pod zarzutem wykorzystywania seksualnego trójki małych dzieci. Żadna z jego ofiar nie miała nawet 5 lat. Swoje pedofilskie czyny uwieczniał na nagraniach.

Mężczyzna znalazł swój sposób na kontakt z dziećmi. Zaprzyjaźniał się z kobietami będącymi matkami małych dzieci dzięki czemu bez podejrzeń mógł spędzać czas z maluchami. Według anonimowych źródeł Thompson ma wiele filmów, na których wykorzystuje seksualnie trzy dziewczynki.

Gdy na jednym z nagrań słychać jak dziewczynka krzyczy, prosi, że chce do mamy, mężczyzna odpowiada jej:

,,Nawet mama Ci nie pomoże…”

Nagrania przedstawiają skrępowane dzieci, zawiązywał im ręce a wszystko działo się w ich własnych domach… Thompson zawsze dopuszczał się wykorzystywania dzieci pod nieobecność matki.

Domniemane ataki trwały około 6 miesięcy. Nie udało się jeszcze zidentyfikować wszystkich ofiar tego pedofila. Rozpoznane zostały dzieci z nagrań jednak policja apeluje o zgłaszanie tych spraw władzom.

Gdy jedna z kobiet odkryła czego dopuścił się Thompson chciała to zgłosić, ten ją pobił i zgwałcił, groził jej pistoletem. Na szczęście kobieta przeżyła ten atak a mężczyzna został oskarżony o dwukrotne przestępstwo seksualne pierwszego stopnia, dwukrotne molestowanie nieletnich, przestępstwo seksualne trzeciego stopnia oraz wielokrotne nadużycia seksualne.

Oprawca został skazany na 10 lat pozbawienia wolności. Dla znajomych mężczyzny te historie były prawdziwym szokiem. Nikt nie podejrzewał, że mężczyzna jest pedofilem.

Źródło: WUSA, The Washington Post/ Photo: Montgomery County Police via WUSA