Dziewczynka toczy walkę z rakiem – rodzice udostępniają zdjęcie, które przejmuje cały świat

Stracić swoje dziecko to najgorsze co może spotkać rodziców. Tak samo trudno jest, kiedy dziecko toczy walkę ze śmiertelną chorobą, a wtedy rodzice dziecka są całkowicie bezczynni

4-latka od ponad roku prowadziła straszną walkę z chorobą. Rodzice musieli podjąć bardzo trudną decyzję w swoim życiu. Ojciec dziewczynki zrobił zdjęcie, które zobaczył cały świat.

Kiedy dziewczynka usłyszała wyrok – neuroblastoma czyli nerwiak złośliwy. Ten rodzaj raka przeważnie atakuje dzieci. Dziewczynka miała już niestety przerzuty.

Lekarze poddali ją mocnej chemioterapii. Bardzo źle zniosła to leczenie cały czas płacząc i krzycząc z bólu. Chwilę później lekarze wykryli następnego guza w ciele dziewczynki. Byli przekonani, że terapia może przedłużyć życie dziecka o kilka tygodni.

Ojciec 4-latki wykonał wtedy poruszającą fotografię i tak skomentował:

„Zrobiłem to zdjęcie w chwili, kiedy nie byliśmy już w żaden sposób pomóc naszej córeczce. Tego widoku nie da się opisać słowami. Zmagamy się z tym, w dzień i w nocy. Ataki stają się coraz to mocniejsze. To jest właśnie prawdziwy nowotwór. Twarz mojej córeczki jest wykrzywiona z bólu, ona  ciągle płacze i całe ciało jej sztywnieje. To nowotwory robią tak z dziećmi, pomagajcie im.”

Rodzice nie mogli już patrzeć jak ich córeczka cierpi i postanowili zatrzymać chemioterapię. Byli przekonani, że sprawia jej to tylko cierpienie i niesamowity ból. Ich córeczka nie miała już szans na przeżycie więc rodzice zabrali ją do domu, by mogła odejść w spokoju.

Miejmy nadzieję, że apel trafi do wszystkich. Pomóżmy dzieciom chorym na raka. Przeróżne reklamy ukazujące smutne twarze chorych pacjentów nie oddadzą tego, co odczuwają naprawdę.