Dziecko położyło się na ziemi. Tata jednak nie popuścił córeczce

Małe dzieci mają różne charakterki, rodzice mają niekiedy nie lada wyzwanie, aby odpowiednio wychować małego brzdąca.Czasami nawet te najgrzeczniejsze pociechy mają gorsze dni i chwile słabości.

Właśnie w wieku około 2 lat dzieci potrafią dać się we znaki swoim rodzicom,wówczas dochodzi do buntu, dzieci w tym wieku próbują swoich zachowań a także wytrzymałości swoich rodziców. Często się zdarza że rodzice wpadają w atak furii próbując okiełznać swoje dziecko.

Ten tatuś nie dał się swojej córeczce!

Po bardzo męczącym dniu, mężczyzna zrobił zakupy, odebrał córeczkę z przedszkola i kiedy już był pewien, że nareszcie odpocznie, jego ukochana córeczka Naomi dopiero wypróbowała jego wytrzymałość.Jadąc samochodem z tatusiem ciągle marudziła i dokazywała ponieważ chciała jechać kupić zabawkę.

Jednak tatuś cały czas był spokojny.

Naomi nie popuszczała jednak, wysiadając z samochodu położyła się na betonie i tak sobie leżała….

Tatuś nadal jest opanowany.

Tata nawet nie próbował dyskutować z małą wojowniczką.Wyjął spokojnie zakupy, po czym chwycił małą za kurtkę i zaniósł do domu.

Mała spryciara

Film w internecie zamieściła mama dziewczynki.

„Filmik został nakręcony przeze mnie przez okno naszego domu. Tata Naomi, która w maju skończyła 2 latka, wracał właśnie z pracy. Wracając wybrał małą z przedszkola. Mała Naomi uwielbia się z nami droczyć, śmiać i robić różne zabawne żarty z nami. Właśnie za to ja kochamy jak właśnie jest „...czytamy we wpisie pod filmikiem z internetu.

Jednak pojawiły się fale sprzeciwu

Nagranie stało się bardzo szybko popularne. Większość oglądających była zachwycona opanowaniem taty w tej nie łatwej sytuacji,internauci byli zaskoczeni, jaki można mieć łatwy sposób na opanowanie upartego dziecka. Jednak jednocześnie pojawiły się negatywne opinie, że rodzice narazili swoje dziecko na niebezpieczeństwo, a także ze zachowanie rodziców było bardzo nieodpowiedzialne i bezmyślne.

Podzielcie się ze swoją opinią co sądzicie czy ojciec dobrze postąpił ze swoim dzieckiem czy źle?