3-latek gubi się w tłumie ludzi. Zobacz jak szybko można odnaleźć jego mamę

Jedną z najstraszniejszych rzeczy, jakich może doświadczyć zarówno rodzic jak i dziecko, jest zagubienie w miejscu pełnym ludzi. Jest to bardzo trudna sytuacja w przypadku małych dzieci, które nie potrafią dostarczyć informacji pomocnych w poszukiwaniach.

Najbardziej oczywistym wydaje się wtedy po prostu chodzenie i rozpytywanie. Jednak to nagranie pokazuje, że jest sposób znacznie prostszy, szybszy i o niebo skuteczniejszy.

Na brazylijskiej plaży znaleziono 3-letniego chłopca, który nie miał pojęcia gdzie jest jego rodzina. Po chwili podejmowania bezskutecznych prób zlokalizowania mamy chłopca, jeden z plażowiczów wpadł na pewien szalony pomysł.

W porozumieniu z kilkoma osobami zaczął klaskać.

Klaskanie zwróciło uwagę innych osób, które przyłączyły się do braw, mających na celu znalezienie mamy chłopca. Wciąż dołączali następni i wkrótce oklaski rozlegały się w promieniu kilkudziesięciu metrów.

W środku całego zamieszania stał mężczyzna z chłopcem na rękach co chwila sygnalizując, że chodzi o to zaginione dziecko.

Plażowicze nie przerywali oklasków i dołączając skandowanie konsekwentnie czekali, aż zwrócą one uwagę rodziny chłopca.

Wtedy ktoś zauważył, że w ich stronę biegnie kobieta.

Plażowicze nie przestali klaskać dopóki nie upewnili się, że to matka chłopca.

https://rumble.com/embed/v1lhah/

Tym sposobem maluch szybko odnalazł mamę. Prawda, że pomysł genialny w swojej prostocie? Warto zapamiętać, bo może się przydać, gdy jakieś dziecko zgubi się w tłumie ludzi!

Podziel się z innymi!