Ta mała suczka została ugodzona nożem aż 19 razy! Lekarze walczyli o jej życie…

Gdy policjanci dotarli na miejsce wezwania nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zobaczyli przesłodkie stworzenie, maleńką suczkę, która była ugodzona nożem aż 19 razy i strasznie krwawiła.


Podjęli natychmiastową interwencję dzięki, której Frannie szybko trafiła pod opiekę lekarzy a potem organizacji Human Society of Missouri. Lekarze zatamowali krwawienia i opatrzyli rany suczki. Dostawała leki na uśmierzenie bólu i dość szybko wróciła do zdrowia. Jej los poruszył internautów, którzy śledzili losy małej Frannie i przysyłali jej mnóstwo prezentów.

Mimo tego co ja spotkało, jest bardzo ufna i szybko odzyskała zaufanie do ludzi. Jest wesoła, radosna i chętna do zabawy. Znalazła już nowy dom, w którym będzie otoczona miłością na jaką zasługuje.

Razem z opiekunami Frannie cieszymy się, że ta smutna historia ma tak szczęśliwe zakończenie. Podziel się nią ze znajomymi na faceboku, może ktoś zobaczy, że warto otoczyć miłością pieska po przejściach. Taka miłość daje zarówno człowiekowi jak i zwierzęciu ogromną radość i satysfakcję.

Źródło: youtube