Świnie wrzucone do dołu zostały podpalone żywcem.

Do sieci trafił film, który przedstawia przerażający los bezbronnych świń, które zostały wrzucone do dołu i podpalone żywcem. Ciężko się ogląda to nagranie i nie jest ono na pewno dla wrażliwych osób. Trzeba jednak pokazywać takie sytuacje bo jest to jedyne wyjście aby obronić prawa zwierząt.

Oglądasz na własną odpowiedzialność

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karmagawa (@karmagawa)

„Te biedne stworzenia potrzebują naszej pomocy, stawiajmy opór temu okrucieństwu oraz rozpowszechniajmy, aby ludzie byli świadomi. Liczymy na to, że przyłączy się do nas mnóstwo ludzi by wyeliminować to szerzące się okrucieństwo.

Udostępnij ten film i oznacz osoby, które powinny go zobaczyć” – napisała pod nagraniem organizacja Karmagawa.

One już to wiedzą

Zwierzaki czują zbliżającą się śmierć i boją się co ukazuje nagranie poniżej, gdzie zobaczymy świnię na chwilę przed śmiercią.

If you saw someone battered and bruised, shaking with fear from her ordeal, would you not feel your heart move with the desire to protect and heal her?She was a mother, sent to slaughter today.She was someone, not something. You can stop this by choosing vegan.https://veganuary.com/register/Words and ?Helen Barker ???

Opublikowany przez Essex Pig Save Piątek, 8 grudnia 2017

Ty też możesz im pomóc!

Jedyną pomocą dla tych biednych zwierząt jest przejście na dietę wegańską, gdzie znajdziemy wiele smacznych posiłków! Pomóż ochronić bezbronne zwierzaki przed okrutnym losem!