Suczka przeżyła 8 lat przykuta do ściany. To co zrobiła gdy podeszli do niej ratownicy jest niezwykłe.

Historii o uratowanych zwierzakach jest mnóstwo. Tak wiele z nich opisuje losy niewinnych stworzeń, które nim mogły zaznać prawdziwej miłości ludzkiej musiały przejść przez piekło.

Niestety tak było i w tym przypadku. Suczka Lula zostawała przykuta do ściany przez 8 lat!

Warunki w jakich mieszkała zostały porównane przez ratowników z AMA Animal Rescue do więzienia, z jedną tylko różnicą… Bezbronny pies nie zrobił nic aby zasłużyć na taką karę.

Pitbulla przykuto do ściany, leżał na zimnym betonie, głodny i samotny przez 8 lat. Nie miał jakiejkolwiek możliwości ucieczki w razie zagrożenia. Mogłoby się wydawać, że po takim czasie pies straci jakąkolwiek nadzieje i zaufanie do ludzi. Jednak Lola zaskoczyła wszystkich.

Gdy zobaczyła ratowników od razu wiedziała, że może im zaufać i pozwoliła sobie pomóc. Machała przy tym radośnie ogonem, byłą szczęśliwa, że ktoś w końcu poświęca jej swoją uwagę.

Szukała kontaktu z ludźmi, była spragniona miłości i bliskości, bardzo możliwe, że czuła nadchodzący koniec jej męki.

Suczka potrzebowała natychmiastowej pomocy weterynaryjnej. Miała ogromnego guza na jednej z tylnych łap. Podczas badania znaleziono dwie kolejne zmiany w okolicy gruczołów mlekowych. Guzy udało się usunąć i Lola mogła trafić do adopcji.

Początkowo wydawało się, że psiak trafił do odpowiedniej rodziny, jednak po miesiącu wrócił do organizacji adopcyjnej. Lola jest bardzo uroczym psem pragnącym jedynie miłości i uwagi. Trzymamy kciuki by wkrótce odnalazła szczęśliwy dom.

Jeśli Ciebie również poruszył los tej suni, udostępnij artykuł dalej.

Źródło i fotografie: amaanimalrescue.org