Ktoś strzelił do szczeniaka ponad 60 razy. Śrut utknął nawet pod jego powieką.

Hayden Howard ma psa rasy mastiff angielski o imieniu Jacson. Hayden uwielbia swojego psa. Był u niej odkąd był malutkim szczeniaczkiem i jest do niego ogromnie przywiązana. Teraz Jacson ma rok. Hayden mieszka w domu z ogrodem i nie spodziewała się, że na jej własnym podwórku może coś grozić jej ukochanemu pupilowi.

Pewnego wieczoru Hayden przytulała i głaskała Jacsona i wyczuła pod palcami dziwne zgrubienia, które bardzo ją zaniepokoiły. Pomyślała, że to może ukąszenia owadów i postanowiła jak najszybciej zabrać Jacsona do weterynarza.

Weterynarz nie potrafił ocenić na pierwszy rzut oka co to takiego, ale kiedy przyjrzał się dokładniej doznał szoku, bo to, co zobaczył to był śrut, który utknął w ciele psa. Najgorsze jednak było to jak wiele było miejsc, w których tkwił.

Miał je nawet pod powieką!

Kiedy pokazał to Hayden, wybuchnęła płaczem. Nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł to zrobić Jacsonowi. Miał już wyjęte 20 pocisków, 20 jeszcze wciąż było pod skórą i ponad 20 kolejnych razy śrut odbił się od niego i były same ślady.

Nie wiadomo, czy ktoś ranił go przez jakiś czas, czy urządził sobie jednorazową strzelnicę.

Hayden wezwała policję. Ustalenie tego, co się stało nie było łatwym zadaniem. Policjanci skrupulatnie przeszukiwali teren, gdy odkryli śrut w drzewie. Na tej podstawie ustalili, że strzały dochodziły podwórka sąsiada.

Natychmiast przeszukano dom sąsiada. Policjanci znaleźli w nim broń, do której pasowały naboje, które znaleziono w ciele Jacsona.

Znaleziono też dużą ilość narkotyków: marihuany i metaamfetaminy i pod zarzutem posiadania ich aresztowano sąsiada.

Właścicielka psa Hayden Howard (po lewej). Sąsiad Tim Woodward (po prawej).

Śledztwo jest w toku i mamy nadzieję, że sprawca zostanie należycie oskarżony i ukarany za krzywdę, którą wyrządził temu biednemu psiakowi.

Jeśli się z tym zgadzasz udostępnij znajomym a facebooku.

Źródło i fotografie: ktla.com