Chwycił dziecko za pieluszkę i rzucił przez podwórko. Przerażona matka odkrywa coś szokującego

Choć nie brakuje na świecie zwierząt doświadczających wiele złego to na szczęście są osoby, które chętnie niosą pomoc skrzywdzonym zwierzakom. Tak było w przypadku rodziny z Australii, która postanowiła przygarnąć dobermana o imieniu Khan. Zdecydowali się pokazać mu co to znaczy mieć prawdziwy kochający dom.

Czwartego dnia w nowym domu stało się coś dziwnego. Mama 17-miesięcznej Charlotte zauważyła, że pies zachowuje się bardzo dziwnie. Zaczął popychać dziewczynkę w głąb podwórka i nim kobieta zdążyła zareagować to dziecko było już w powietrzu.

Catherine, matka dziewczynki była przerażona. Sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej dziwne, gdy Khan zaczął wyć jakby został raniony noże. Gdy matka zorientowała się co się stało była w szoku.

Wielu ludzi wierzy, że dobermany to agresywne psy.

Źródło: Facebook

Ciężko znaleźć im kochający dom, gdyż ludzie twierdzą, że nie można im zaufać. A przecież bardzo wszystko zależy od właścicieli, którzy mają wpływ na ich zachowanie.

Rodzina z Australii nie przejęła się stereotypami i przyjęła opuszczonego dobermana wierząc, że zasługuje na miłość jak każda żywa istota.

Źródło: YouTube

Pierwsze wspólnie spędzone dni były bezproblemowe. Jednak czwartego dnia, podczas gdy mała Charlotte bawiła się z psem, jej mama zauważyła, że Khan zrobił się nagle bardziej agresywny. Nim udało się jej zareagować to pies chwycił dziewczynkę za pieluszkę i rzucił dzieckiem przez podwórko.

Chwilę po tym przerażona Catherine usłyszała przeraźliwy skowyt psa.

Źródło: aldeburghgreenkeeping

Jak się okazało, ukąsił go w łapę jadowity wąż, który próbował zaatakować małą Charlotte. Gdyby mu się udało, dziewczynka mogłaby tego nie przeżyć. Pomimo ukąszenia Khan bronił swojej małej przyjaciółki i nie pozwalał się zbliżyć wężowi do momentu aż sam nie padł na ziemię.

Ta niesamowita historia małej dziewczynka i jej psiego obrońcy trafiła do mediów na całym świecie. Khan został nazwany „psem cudotwórcą”.

Źródło: YouTube

Po całej sytuacji, Khan trafił do kliniki, gdzie podano mu surowicę, dzięki czemu pies przeżył to groźne starcie.

To niewiarygodne, że wystarczyły cztery dni wspólnego życia by pies zaryzykował swoim życiem broniąc członka nowej rodziny. Khan pokazał, że rasa nie ma znaczenia, doberman to bardzo lojalny pies, a jeśli tylko zazna miłości od człowieka, to będzie jego wiernym przyjacielem.

Udostępnij tą niezwykłą historię, jeśli też uważasz, że doberman to normalny pies, który czuje, kocha i potrafi być odpowiedzialny.

Źródło: YouTube