Zdrowe i mocniejsze włosy w 7 dni! Będziesz zaskoczony, jak szybko zaczną rosnąć twoje włosy!

Zdrowe włosy

Większość kobiet marzy o długich i pięknych włosach, ale nie każdy może je wyhodować, nawet jeśli przestaną chodzić do fryzjera. Przyczyn może być kilka: predyspozycja genetyczna do spowolnienia wzrostu włosów, niewłaściwa pielęgnacja lub brak składników odżywczych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 8 maseczek na włosy, które pomogą Ci wyeliminować wiele problemów. Zagwarantuje Ci to odpowiednią pielęgnację i odżywienie potrzebne dla zdrowych i promiennych włosów.

Maska ​​pomidorowa

Skutecznie stymuluje wzrost włosów. Weź dojrzałe pomidory i obierz je. Następnie ostrożnie zetrzyj je w jednorodną zawiesinę i nałóż bezpośrednio na cebulki włosów. Po 15-20 minutach spłucz maskę.

Maska soku z cebuli

Przy codziennej aplikacji przez dwa tygodnie masz gwarancję wzrostu włosów. użyj 2 łyżek soku z cebuli, 1 łyżki koniaku i 6 łyżek bulionu z korzenia łopianu. Wymieszaj wszystkie składniki i nałóż na cebulki włosów. Następnie przykryj włosy celofanem, a godzinę później umyj włosy zwykłym szamponem.

Maska ​​miodowa

Aby przyspieszyć wzrost włosów, tę maskę należy nakładać codziennie. Weź łyżkę miodu, taką samą ilość brandy i jedno żółtko. Ubij tę mieszankę do uzyskania gładkości i nałóż na całą długość włosów. Następnie zawiń je w celofan i umieść na wierzchu ręcznik. Pozostaw maskę na około 1 godzinę, a następnie spłucz.

Maska ​​witaminowa

Szokująca dawka witamin może znacznie przyspieszyć wzrost włosów. Wymieszaj olej lniany i rzepakowy w takich samych proporcjach i dodaj zawartość dwudziestu kapsułek witamin na włosy. Zastosuj tę mieszankę bezpośrednio do korzeni. Zakryj głowę celofanem i pozostaw na około godzinę. Następnie umyj włosy i wytrzyj je ręcznikiem. Tę procedurę należy powtarzać trzy razy w tygodniu.

Maska ​​musztardowa

Przyspiesza procesy metaboliczne w skórze głowy i wspomaga wzrost włosów. Użyj 200 ml kefiru, żółtka jajka i 1 łyżki mielonej musztardy. Mieszankę dokładnie wymieszaj i delikatnie nałóż na cebulki włosów – pozostaw na 40-60 minut. Aby uzyskać dobry efekt, maskę należy nakładać codziennie przez miesiąc.

Maska piwna

Do szklanki dodać 200 ml piwa i 2 żółtka. Nałóż miksturę na wszystkie włosy i pozostaw na 1 godzinę. Maska będzie skuteczniejsza, jeśli pokryjesz włosy celofanem i położysz na nich ręcznik.

Maska ​​olejowa

Składa się z oliwek, oleju rycynowego i kokosowego. Należy je wymieszać w tej samej proporcji i nałożyć na cebulki włosów. Następnie masuj skórę głowy przez kilka minut i przykryj włosy celofanem. Pozostaw na godzinę, a następnie zmyj maseczkę i spłucz włosy wodą z sokiem z cytryny.

Maska z nasion pietruszki

Pestki pietruszki to prawdziwy magazyn witamin, mikroelementów i kwasów tłuszczowych. Wymieszaj je z proszkiem i wmasuj w cebulki włosów. Powtarzaj ten proces dwa razy w tygodniu.

Będziesz zaskoczony, jak szybko zaczną rosnąć twoje włosy po zastosowaniu tych masek. Podziel się tą informacją ze znajomymi!