Przepiękne chwile uchwycone w kadrze! Noworodek ściąga lekarzowi odbierającemu poród maseczkę!

Noworodek ściąga lekarzowi odbierającemu poród maseczkę

Nie sposób się nie uśmiechnąć patrząc na tą przepiękną fotografię. Nikt nie przypuszczał, że noworodek ze zdjęcia i jego gest stanie się hitem internetu.

Doktor Smer Cheaib to znany ginekolog pracujący w Dubaju. Jego media społecznościowe pełne są zdjęć z noworodkami, które urodziły się pod jego opieką. Doktor bardzo kocha swoją pracę i czuć na każdym kroku, że jest to jego powołanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dr Samer Cheaib د سامر شعيب (@dr.samercheaib)

Ostatnie zdjęcie zamieszczone na jego profilu jest nadzwyczaj wyjątkowe. Zdjęcie to przedstawia doktora, który trzyma świeżo urodzonego noworodka na rękach. Uwagę przyciąga jeden szczegół, mianowicie noworodek ściąga lekarzowi maseczkę z twarzy równocześnie odsłaniając uśmiech lekarza.

Noworodek od urodzenia najwyraźniej posiada mocny charakter. Fotografia zamieszczona została przez doktora w mediach społecznościowych z opisem ”wszyscy czekamy na znak aby móc zdjąć maseczki” jest to oczywiście nawiązanie do pandemii Coronavirusa.

Doktor oczywiście w pracy musi nosić maseczkę  dbając tym samym o dobro i zdrowie małych pociech jak również ich mam. Fotografia ta zrobiła w Internecie furorę!!! 13 tyś. polubień w ciągu tylko jednego tygodnia to spory rekord!!! Zdjęcie posiada również bardzo dużo udostępnień. 

Źródło: Instagram