Jeśli obudzisz się między 3 a 5 w nocy – dzieje się coś wyjątkowego!

sen

Na świecie jest wielu ludzi, którzy często budzą się w nocy w tym samym czasie. Większość niestety nie przywiązuje do tego żadnej wagi. Po prostu nie wiedzą, że takie przebudzenie może być związane z pewnymi problemami fizycznymi lub emocjonalnymi oraz nieprawidłowościami w ciele.

Takie nagłe przebudzenie w środku nocy może być również sygnałem, że jakaś siła wyższa próbuje się z tobą skontaktować. Jestem gotów się założyć, że na pewno tego nie wiesz!

Ale tybetańscy uzdrowiciele od dawna o tym wiedzą i wykorzystują tę wiedzę do leczenia wielu dolegliwości i zaburzeń. W tradycyjnej medycynie chińskiej tak zwane meridiany (inaczej mówiąc kanały) są wykorzystywane do pozytywnego oddziaływania na ludzkie ciało, przez które energia życiowa dostaje się do różnych narządów ludzkiego ciała.

Wpływając na kluczowe punkty tych meridianów za pomocą akupunktury lub akupresury, można regulować pracę niektórych narządów, wpływać na stan psychiczny i emocjonalny danej osoby.

Nagłe przebudzenie i trudności z zasypianiem w określonych godzinach mogą wskazywać na wszelkie zaburzenia.

Nigdy nie ignoruj ​​budzenia się w środku nocy! Jeśli zauważysz, że często budzisz się o tej samej porze w nocy, zdecydowanie musisz wiedzieć, co następuje:

Problemy ze snem między 21:00 a 23:00. Znak stresu.

W tym czasie zwyczajowo kładzie się dzieci do łóżka, a dorośli zwykle nie śpią w tych godzinach, chociaż są one najbardziej sprzyjające do zaśnięcia. Jeśli spróbujesz zasnąć w tym okresie i ciągle ci się nie udaje, może to wskazywać na nadmierne pobudzenie emocjonalne, drażliwość, silne uczucia i stres. Aby pozbyć się tego stanu, chińscy uzdrowiciele zalecają relaks. Nie musi to być medytacja lotosu ani nic takiego. Aby się zrelaksować, możesz na przykład cicho włączyć muzykę w słuchawkach i słuchać jej z zamkniętymi oczami, leżąc w ciemności.

Przebudzenie między 23:00 a 1:00. Znak emocjonalnej frustracji.

W tym czasie najbardziej aktywny południk pęcherzyka żółciowego, więc pomyśl o jego badaniu. Ponadto budzenie się w tym czasie może wskazywać na depresję, której towarzyszy płacz i utrata siły, dlatego powinieneś karmić się pozytywną energią. Oczywiście możesz próbować intonować mantry i wykonywać ćwiczenia samoakceptacyjne, ale jeśli to nie jest twoje hobby, po prostu obejrzyj dobrą starą komedię z ukochaną osobą – pomoże ci to oderwać się od przygnębiających myśli.

Przebudzenie między 1:00 a 3:00. Znak gniewu.

W tych godzinach południk wątroby wchodzi w największą fazę aktywności i odbiera z niej sygnały. Jedz mniej tłustych i smażonych potraw, na chwilę wyeliminuj alkohol. Ponadto niechciane czuwanie w tym czasie może wskazywać na nadmiar gniewu, co powoduje nadmierną drażliwość, impulsywność i drażliwość. W tym przypadku pomoże również relaks i pozytywne emocje.

Przebudzenie między 3:00 a 5:00. Znak duchowego przebudzenia.

W tym momencie manifestuje się aktywność południka płuc. Jeśli regularnie budzisz się w tym momencie mimowolnie, na wszelki wypadek, upewnij się, że nie masz podstaw chorób związanych z drogami oddechowymi i układem sercowo-naczyniowym. Ale jeśli twoje zdrowie fizyczne jest w porządku, powinieneś zwrócić uwagę na swoje zdrowie emocjonalne, ponieważ budzenie się między trzecią a piątą w nocy mówi o smutku, który cię ogarnął. Postaraj się uzyskać pozytywne emocje. Ćwiczenia oddechowe i modlitwy pomogą również znormalizować ten stan. Ale to nie wszystko – w tych godzinach Wyższa Moc może próbować dotrzeć do ciebie, która chce ci pokazać prawdziwą ścieżkę duchową i poprowadzić cię do osiągnięcia pożądanego celu.

Przebudzenie między 5:00 a 7:00. Znak bloków emocjonalnych.

Te godziny wynikają z aktywności energetycznej południka grubej miednicy. Na wszelki wypadek pożądane jest zbadanie jelit i narządów przewodu pokarmowego. Jeśli nie jest to zaburzenie fizyczne, problem budzenia się w tych godzinach może być również związany z niektórymi blokami emocjonalnymi. Konieczne jest przeanalizowanie tego, co dzieje się w życiu w spokojnej atmosferze, próba uwypuklenia negatywnych chwil i ich emocjonalne oderwanie.

Bardzo ważne jest, aby nauczyć się słuchać swojego ciała. Nasze ciało jest w stanie samodzielnie powiedzieć, co go martwi – wystarczy wiedzieć, jak interpretować jego sygnały. W dzisiejszym świecie wiedza ta jest zapomniana, ale w przeszłości ludzie z powodzeniem wykorzystywali ją do poprawy stanu fizycznego i emocjonalnego.

Udostępnij ten post swoim znajomym