Absolutny HIT dbania o zdrowie! 12 zasad znanego profesora na oczyszczenie organizmu

profesor Ivan Pavlovich

Znany rosyjski profesor Ivan Pavlovich Neumyvakin zwykle mawiał „nie pije herbaty i tobie też odradzam”. Zalecał picie codziennie ok. 2 litrów wody. Profesor w ostatnich latach życia skupiał swoją uwagę nad przepisem jak oczyścić organizm z różnych zanieczyszczeń. Nie był zwolennikiem leczenia farmakologicznego, więc jako naukowiec-wynalazca szukał niekonwencionalnych metod rozwiązywania problemów zdrowotnych.

Ivan Pavlovich Neumyvakin autor ponad 20 książek wydanych w wielu językach, zasłużony wynalazca (ponad 85 autorskich świadectw patentowych), członek Wszechrosyjskiego Profesjonalnego Stowarzyszenia Specjalistów Medycyny Tradycyjnej i Ludowej, z tytułem „Głównego Znachora Rosji”,sformułował 12 kluczowych zasad absolutnej podstawy dbania o zdrowie w życiu każdego człowieka.

ZAPAMIĘTAJ!!!!

1. Jedz mniej

Jest to bardzo ważny krok aby dbać o zdrowie! Zmniejszaj swoje codziennie porcje jedzeniowe a to pozwoli ci pozbyć się zaparć, niestrawności i uczucia pełności. Pamiętaj – Znaczne przejadanie się jest bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Zasady dobrego zdrowia

2. Przeżuwaj jedzenie

Celebruj każdy posiłek! poświęcaj dużo czasu aby dokładnie przeżuć jedzenie. Nie jadaj podczas rozmowy, oglądania telewizji czy w pośpiechu. Pamiętaj-mieszanie pokarmów nie wpływa korzystnie na twoje zdrowie. Pokarmy są głównym dostarczycielem, białka, węglowodanów i tłuszczy.

3. Odpoczynek

Bez pośpiechu nie jesteś na wyścigach!!! Po każdym posiłku odpocznij. Pozwól aby twój układ trawienny mógł pomału strawić twój posiłek.

4. Nie jedz po 19

Omijaj lodówkę szerokim łukiem! Pamiętaj-nadwaga to twój wróg.

5. 10 min przed jedzeniem wypij szklankę wody.

Woda pomaga „oszukać” głód! Nigdy nie pij po jedzeniu, ponieważ zaburza to prawidłowe działanie procesów trawiennych. Pij ok 2 litrów wody dziennie!!!

6. Nie jedz gorącego

Nawet nie wiesz jakie to nie zdrowe! Zawsze czekaj aż jedzenie ostygnie, zasada dotyczy zarówno jedzenia jak i picia.

7. Jeden dzień poświęć na post

Post pozwoli ci oczyścić organizm z toksyn, odciąży wszystkie organy wewnętrzne i zregeneruje układ odpornościowy. W dzień postu pij soki i jedz warzywa i owoce, pij koktajle.

8. Ćwiczenia

Według profesora najlepsze są przysiady! Jednak każda sprawność fizyczna jest wskazana.

9. Nie jedz jeżeli nie odczuwasz głodu

Jedz tylko jeżeli odczuwasz głód! Zapychanie się czymkolwiek nie jest dobrym pomysłem. Musisz nauczyć się odróżniać pragnienie głodu od znudzenia od głodu.

10. Spokój ducha

Pamiętaj-twoja psychika też jest ważna. Smutek, zniechęcenie, osłabienie i stres pogarsza twój stan psychiczny jak również osłabia stan fizyczny.

11. Pij podczas choroby

Nawadnianie organizmu podczas choroby jest bardzo ważne. Pozwoli ci to szybko powrócić do zdrowia.

Pij podczas choroby

12. Pij wodę ze szczyptą soli

To powinno ci wejść w nawyk! Woda na czczo pozwoli ci na aktywne funkcjonowanie przez cały dzień.

Samodyscyplina to kluczowy nawyk i najważniejsza z dyscyplin ludzi sukcesu. Czy ty masz w sobie wystarczająco dużo samodyscypliny? Jeżeli tak osiągniesz wszystko to czego zapragniesz. 12 kluczowych zasad jest w zasięgu twojej ręki. Stosuj się a wyciągniesz same korzyści zdrowotne na przyszłość i jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu.

Udostępnij żeby każdy mógł być tak zdrowy jak ty!!!