800-letni przepis zakonnicy z klasztoru benedyktynów wyleczy wszystkie schorzenia

przepis zakonnicy z klasztoru

Przepis ten wymyśliła Hildegard von Bingen, zakonnica z IX wieku z klasztoru benedyktynów. Jej nauki są popularne w naszych czasach, ponieważ mówi, jak leczyć różne choroby za pomocą naturalnych środków.

Jej recepta została przekazana od mnicha do mnicha, a nieco później została spisana i udoskonalona przez lekarza! Zakonnica nalegała, aby tę koncepcję stosować w każdej rodzinie, aby wszyscy jej członkowie mieli zdrową rodzinę i system wegetatywno-rodzinny.

Tego środka można użyć, gdy poczujesz dyskomfort w okolicy serca. Na przykład podczas stresu, gdy bicie serca przyspiesza lub gdy cierpisz na tachykardię

Pomoże Ci w tym przepis mający ponad 800 lat

Przepis na naturalne uzdrowienie i uzdrowienie twojego serca.

Składniki:

  • 10 łodyg świeżej pietruszki (bez korzeni);
  •  litr domowego czerwonego lub białego wina;
  •  dwie łyżki octu winnego;
  • 300 gramów naturalnego płynnego miodu.

Przygotowanie:

Przygotuj naczynie i włóż 10 łodyg świeżej pietruszki i napełnij je czerwonym czystym winem. Dodaj 1-2 łyżki naturalnego octu jabłkowego do mieszanki. Podgrzej i ogrzewaj przez 10 minut. Nie odsuwać się od płyty, ponieważ produkt pieni się po podgrzaniu.

Zdejmij patelnię z ognia i dodaj 300 gramów miodu i zamieszaj. Następnie odcedź grzane wino i wlej do szklanej butelki. Napój powinien być z osadami, jest również bardzo przydatny.
Zastosowanie:

Napój należy przyjmować codziennie na łyżce stołowej, aż objawy znikną. Lepiej jest przyjmować w nocy, ponieważ produkt zawiera alkohol, więc nie przeszkadza w zwykłych czynnościach.

Jeśli cierpisz na poważne choroby lub masz reakcje alergiczne, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem!

Samoleczenie może być niebezpieczne dla zdrowia. Podobał ci się ten przepis? Podziel się nim ze znajomymi.