Dorota Wellman kolejny raz w ogniu krytyki

Co jakiś czas pojawiają się komentarze odnośnie sylwetki prezenterki telewizyjnej. Jednak ta, znana z ciętego języka, odwagi i pełnej akceptacji swojego ciała, jak zwykle reaguje pozytywnie.

Wiadomo, że każdy chciałby mieć sylwetkę swoich marzeń, jednak nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania. Dlatego tak duże znaczenie mają osoby publiczne, które z jednej strony mogą być wzorem, z drugiej… stoją w ogniu krytyki.

Kolejny raz ciosy posypały się w kierunku pani Wellman, ponieważ jej figura jest daleka od aktualnego kanonu piękna. Pomimo tego, że prezenterka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, to z drugiej strony odpowiada głośno i wyraźnie co sadzi o osobach, które wymyślają takie sensacje.

Jak sama twierdzi, doskonale wie, że jest stara i gruba i nie widzi w tym żadnego problemu. Tym bardziej, że przeżyła w tym ciele ponad pół wieku. Prezenterka jest bardzo dumna z tego, że akceptuje swoją sylwetkę, co więcej na jej twarzy na próżno szukać zmarszczek!

Warto jest więc popatrzeć na osiągnięcia tej pani, na to w jaki sposób prowadzi programy, na jej grono fanów. Natomiast sylwetka to osobista sprawa każdego z nas.