Włożył głowę do mikrofalówki, a potem zrobił coś naprawdę głupiego! Omal nie przypłacił tego życiem.

Nowa forma medium, przez jaką można zyskać popularność to media internetowe.

Młodzi ludzie prześcigają się w pomysłach na ściągnięcie coraz to więcej publiczności na swój kanał na You Tube, ale ten chłopak przeszedł samego siebie.

Postanowił pokazać swoim widzom, że włoży głowę do kuchenki mikrofalowej i zaleje cementem. Wszystko dla żartu, funu i popularności.

22-letni Jay Swingler, który ma 3 miliony subskrybentów, opublikował film ze swojego popisowego numeru. Można zobaczyć jak zakłada na głowę reklamówkę, w usta wkłada plastikową rurkę, która ma ułatwić mu oddychanie. A następnie znajomy zalewa mu głowę betonem!

Trudno powiedzieć co sobie wyobrażali. Prawdopodobnie sądzili, że beton stygnie dłużej. Tymczasem związał bardzo szybko i już po chwili wszelkie próby uwolnienia youtubera kończyły się niepowodzeniem.

Po 90 minutach zmagań zdecydowali się wezwać straż pożarną.

Akcja była bardzo żmudna i trudna. W mikrofalówce było dużo sprawnych części, więc należało zachować ostrożność, żeby nie zrobić dowcipnisiowi krzywdy.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani postawą tych młodych ludzi. Nasza ekipa spędziła mnóstwo czasu uwalniając youtubera z mikrofalówki. W tym czasie ktoś mógł naprawdę potrzebować naszej pomocy.” – powiedział szef ratujących strażaków w rozmowie z BBC

Strach pomyśleć co jeszcze zrobią dla sławy…