Wizje Jackowskiego szokują !Przewiduje on co dalej w Polsce z koronawirusem

jackowski o koronawirusie

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że jego wizje często przekładają się na późniejszą rzeczywistość. Niejednokrotnie Jackowski to już udowodnił.

Znamy także już odpowiedź, co Jackowski zobaczył w związku z koronawirusem.!

Każdego dnia otrzymujemy informacje o kolejnych nowych zarażeniach w Polsce. Liczba chorych z dnia na dzień rośnie. Na chwilę obecną mamy już 64 zakażenia. Niestety nic nie wskazuje na to że liczba chorych będzie maleć. Szkoły, przedszkola żłobki, firmy, teatry i ośrodki kultury zostały zamknięte. Co chwila czytamy przerażające informacje że szkoły będą jeszcze dłużej zamknięte, a firmy zastanawiają się jak będą w dobie kryzysu funkcjonować ….

Krzysztof Jackowski nie zostawia bez komentarza jednak tego co się dzieje i zabiera głos w sprawie aktualnej sytuacji. Postanowił podzielić się tą informacją z nami.

Według wizji Jackowskiego 17 marzec to dzień kiedy epidemia koronawirusa ma się zacząć zmniejszać. Epidemia jednak nie zniknie ale będzie słabsza.

Jackowski szanuje przekaz medialny, ma w poważaniu to że media informują nas nieustannie jak się nie zarazić. Zachęca również do czytania zaleceń lekarzy, profesorów jak walczyć z wirusem. Jackowski podkreśla żebyśmy nie lekceważyli tego wyjątkowego stanu w jakim jesteśmy i ograniczali kontakty z innymi do minimum.