Taką niespodziankę na 60 urodziny chciałaby nie jedna kobieta. Własna córka jej nie poznała!

Jeśli lubisz oglądać programy związane z metamorfozami to wiesz jak styliści są w stanie zmienić wygląd człowieka.

Potrafią dokonać niesamowitych zmian w wyglądzie człowieka. Czasem zdarza się tak że osoba po zmianie nie może poznać własnego odbicia w lustrze. Christopher Hopkins, znany również jako „The Makeover Guy”, jest jednym z bardzo znanych stylistów. Ten znany artysta od wizerunku oraz konsultant ds. wizerunku odmienił szerokie grono ludzi, którzy potrzebowali metamorfozy. Tak potrafił ich odmienić, że ludzie na nowo odnaleźli siebie i podnieśli swoją wartość dzięki jego pomocy.

Kim z Lowy dowiedziała się co to znaczy prawdziwa metamorfoza. Przekonała się o magii Hopkinsa na swoje 60 urodziny.

Kobieta jest wielką fanką Makeover Guy, długo marzyła o tym aby trafić do Hopkinsa. Kiedyś powiedziała swojej córce że to jej wielkie marzenie, aby przejść metamorfozę u Hopkinsa. Jednak nigdy kobieta nie myślała o tym, że najbliższa jej rodzina spełni jej ciche marzenie.

Przemiana kobiety była niesamowita, a reakcja kobiety niedowierzająca że to ona. Kiedy kobieta ujrzała siebie w lustrze nie mogła siebie poznać, westchnęła ze wzruszenia w jej oczach pojawiły się łzy wzruszenia. Próbowała się powstrzymać ale nie mogła wypowiedzieć ani słowa ze wzruszenia.

Rodzina także była zachwycona zmianą.

Córka kobiety zamarła z zachwytu, stanęła w drzwiach i zaniemówiła. Nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła. Później podeszła do matki i mocno ją objęła, ciągle była w szoku jak mam cudownie wygląda.

„Mamo, czy to napewno Ty?” – niedowierzała jak mama pięknie wyglądała!!!

Koniecznie obejrzyj nagranie z metamorfozy kobiety: