Pojechali po śniadanie do McDrive. Gdy zajrzeli do torby z posilkiem zaczęli krzyczeć.

Wybierając się do restauracji po jedzenie na wynos każdy spodziewa się znaleźć w torbie co najwyżej jedzenie.

Tymczasem jak pokazuje ta historia nie jest to tak oczywiste. Stacey i Greg jechali do pracy i postanowili, że wezmą po drodze śniadanie na wynos w restauracji McDonalds. Podjechali do jednego okienka złożyli zamówienie, zapłacili i podjechali po odbiór. Następnie wyjechali na drogę do pracy.

McDonald's

Po chwili Stacey zajrzała do środka i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zaczęła krzyczeć, a biedny Grag spanikował, nie wiedząc co się dzieje.

Zamiast jedzenia torba była pełna żywej gotówki.

„To była moja reakcja. Zaczęłam po prostu krzyczeć. To była bardzo duża suma pieniędzy. Mogłam ją zabrać… po prostu odjechać i zrobić ogroooomne zakupy” – żartuje Stacy.

Ale para okazała się uczciwa. Wrócili do restauracji i zwrócili pieniądze. Nie wiadomo dokładnie jak to się stało, że torba, w którą zapakowano pieniądze znalazła się w pobliżu miejsca wydawania jedzenia. Pieniądze z kasy, zostały włożone do torby w jakiej wydaje się posiłki w McDrive.

Stacey i Greg mają nadzieję, że skoro pieniądze wróciły, to nikt z restauracji nie zostanie w żaden sposób ukarany za tę pomyłkę.

To pewne, że nie każdy zachowałby się tak uczciwie jak Stacey i Greg.