Pamiętasz niesfornego Piotrusia? Dziś prowadzi całkiem inne życie. Zagra w 3 części filmu 'Kogiel – mogiel’?

Wszyscy pamiętają Piotrusia Wolańskiego, syna docenta Mariana i Basi Wolańskich, który nie słuchał nikogo z wyjątkiem swojej opiekunki Kasi.

Piotrusia grał Maciej Koterski bratanek Marka Koterskiego, którego często myli się z jego synem Michałem (Miśkiem) Koterskim. Maciek jednak nie kontynuował kariery aktorskiej. Zagrał jedynie w obu częściach filmu „Kogiel Mogiel”. Od kilkunastu lat mieszka w Australii.

Gdy tylko Ilona Łepkowska zapowiedziała, że pisze scenarusz do trzeciej części filmu, widzowie byli ciekawi czy w nowej części Piotrusia zagra ten sam aktor? Otóż nie. Według zapowiedzi, w rolę 30-letniego Piotrusia miałby się wcielić Mikołaj Roznerski lub Piotr Stramowski.

Ale to nie koniec zmian. Aktor grający Pawła Zawadę, męża Kasi, zmarł nagle w 2008 roku. Został odnaleziony martwy w jednym z hoteli w okolicach Łodzi. Przyczyny jego śmierci nie zostały ujawnione.

Nie żyje także już babcia Wolańska (Małgorzata Lorentowicz)

oraz ojciec Kasi (Jerzy Turek).

Bardzo smutne wydarzenia spotkały odtwórczynię głównej roli Grażynę Błęcką-Kolską.

Najpierw rozwód, a potem w 2014 roku tragiczny wypadek, w którym zginęła jej córka Zuzanna. W grudniu 2014 roku Sąd uznał ją winną spowodowania wypadku i skazał na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Ilona Łepkowska zapowiedziała, że zdjęcia do 3 części ruszą w maju lub w czerwcu.

Jak sądzicie, czy uda się stworzyć kolejny kultowy film, do którego będziemy wracać przez lata?