Gdy miała 4 lata nazwali ją najpiękniejszym dzieckiem świata. Zobacz jak wygląda teraz.

Wzbudzała zachwyt projektantów od najmłodszych lat. Thylane Blondeau wieku 4 lat po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu, w pokazie kolekcji jednego z największych projektantów, Jeana Paula Gautiera.

View this post on Instagram

TBT BABY ME PEACE ?? PEACE & LOVE

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Jeszcze głośniej zrobiło się o niej, gdy w wieku 10 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla Vogua, gdzie była wystylizowana na dorosłą kobietę.

Thylane Blondeau

Jej rodzicami jest para francuskich celebrytów. Gwiazda sportu Patrick Blondeau i aktorka Weronika Loubry. Wprowadzili córkę do świata modellingu naprawdę wcześnie.

Niektórzy uważają, że to zdecydowanie nie jest dobre dla małego dziecka.

Świat mody jest zbyt stresujący, próżny i zbyt seksualny dla dziecka i może mieć trudny do przewidzenia wpływ na jego rozwój emocjonalny. W niektórych krajach modelling dzieci poniżej 16 – go roku życia jest zakazany, ponieważ uznano, że nie jest to dobre środowisko dla małych dzieci.

View this post on Instagram

#babyme #it seems so far @danibrubaker_ shoot 2008

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Po udziale Thylane w sesji dla Vogua na jej rodziców posypał się grad negatywnych komentarzy. Opinia publiczna mocno krytykowała sesję, która czyniła z małej dziewczynki obiekt seksualny.

Na tę krytykę matka Thylane odpowiedziała:

„Przyznaję byłam w szoku podczas tej sesji. Zaszokowało mnie to, że miała na sobie naszyjnik warty 3 miliony dolarów”.

Po tej medialnej burzy Thylane wróciła do normalnego życia.

W wieku 14 lat, ponownie trafiła do agencji modelek. Ma konto na Instagramie, które cieszy się ogromna popularnością.

View this post on Instagram

Happy new year everyone!!!!❤️

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Thylane interesuje nie tylko modelling. Jest także utalentowaną aktorką. W 2015 roku zagrała w filmie „Bella i Sebastian”.

View this post on Instagram

No make up no photoshop @danibrubaker_ I love u so much TAKE

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Na pytanie czy nie jest zbyt młoda na modelowanie odpowiedziała:

„Kate Moss zaczęła, gdy miała 15 lat, a to było dawno temu. Jeśli masz wokół siebie odpowiednich ludzi to jest dobre i bezpieczne.”

Thylane Blondeau była śliczną dziewczynką a teraz jest piękną nastolatką. Bez wątpienia wyrośnie na niezwykłej urody kobietę. Jeszcze o niej usłyszymy a jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

Wielu rodziców popycha dzieci bardzo wcześnie w kierunku kariery modelki. Ta branża gwarantuje naprawdę duże możliwości, a w niektórych przypadkach ogromne pieniądze i gwarancję pewnej przyszłości.

View this post on Instagram

BlonDiE mOOd

A post shared by Thylane ? (@thylaneblondeau) on

Praca w tak młodym wieku niewątpliwie odbiera dzieciństwo. Od osobowości dziecka, podejścia rodziców i wielu innych czynników zależy również wpływ jaki będzie to miało na dziecko.

Wyraź swoją opinię na temat urody Thylane lub jej kariery modelki w młodym wieku na naszym funpage’u. Podziel się artykułem na facebooku.

Źródło i fotografie: Instagram, Flickr