Lekarze z Wuhan podjęli bardzo ważne kroki – wszyscy są zaskoczeni

Lekarze z Wuhan

W Wuhan nastał już bardziej optymistyczny czas. Każdy zaczął się uśmiechać! Na twarzach chińskich lekarzy pojawił się także uśmiech.

To ogromny przełom, dzięki któremu na nagraniu które znaleźliśmy w sieci, widzimy jak lekarze ściągają maseczki i się uśmiechają.

Co jest tego powodem?

Okazuje się, że w Wuhan, gdzie wybuchła epidemia koronawirusa, doszło już wreszcie do zamknięcia ostatniego szpitala zakaźnego.

Pamiętajmy, że kwarantanną było objęte całe miasto Wuhan. Jest to duże miasto bo ma ponad 11 milionów obywateli. Znajdowało się tam bardzo dużo szpitali, które walczyły o życie ludzi zarażonych koronawirusem.

Na szczęście dzisiaj zamknięto ostatni taki szpital. Sytuacja codziennie ulega znacznej poprawie, nie pojawiają się tam już nowe zachorowania. Ognisko epidemii koronawirusa z Wuhan wygasa. Chińczycy mogą odetchnąć z ulgą.

W internecie można znaleźć filmik, gdzie widzimy jak lekarze z Wuhan ściągają maseczki. Jest to dla nich bardzo radosny dzień pełen radości i szczęścia. Lekarze z Wuhan od dawna nie czuli się tak szczęśliwi.

Nagranie z sieci cieszy się coraz większa popularnością.

Podziel się tym radosnym filmikiem ze znajomymi