Co przyciąga kobiety? Piwny brzuch!

Pomimo tego, że na właściwie każdym kroku możemy obserwować super wysportowanych i opalonych modeli, do których wzdychają panie na całym świecie, to najnowsze wyniki badań mówią jasno.

To panowie z piwnymi brzuchami cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej.

Okazuje się, że panie podświadomie dokonują takiego wyboru, ponieważ mężczyźni którzy mimo nadwagi czują się dobrze w swojej skórze przyciągają panie. Tak samo jak panowie, którzy posiadają dzieci, ponieważ świadczy to o ich płodności.

Co więcej według najnowszych wyników badań, panowie, którzy posiadają większy brzuch są w znacznie mniejszym stopniu narażeni na ataki serca.

Oczywiście jest jeszcze coś, na co wiele pań patrzy wybierając mężczyznę. Panowie z większym brzuszkiem mają obniżone szanse na znalezienie innej kobiety, tym samym trwałość związku jest tutaj znacznie większa.

Warto jest popatrzeć na swojego partnera i zastanowić się przez chwilę, co nas do niego przekonało. Panowie! Jak widać nie ma się czego obawiać. Jeśli tylko dobrze czujecie się w swojej skórze, macie szansę poznać wspaniałą kobietę.