Bliźniaki o różnym kolorze skóry to cud. Zaskoczenie spotkało kobietę po 7 latach!

Dla jednych ciąża to zaskoczenie, dla innych prawdziwy cud. Narodziny bliźniaków bardzo często są szokiem dla całej rodziny.

Małżeństwo Alison Spooner i Dean Durrant mają różne kolory skóry, dlatego od samego początku starania się o dziecko zastanawiali się, jak będzie wyglądało.

Kobieta miała jasną karnację i rude włosy, natomiast mężczyzna posiada ciemne włosy i śniadą karnację. Jakieś było zaskoczenie, gdy w 2001 para doczekała się bliźniaków, z których jedno było kopia matki natomiast drugie kopią ojca. Śliczne dziewczynki urodziły się zdrowe, a para była nimi zachwycona.

Prawdziwe zaskoczenie spadło na parę siedem lat później, kiedy w trakcie kolejnej ciąży znowu okazało się, że spodziewają się bliźniąt. Po narodzinach podobnie jak starsze rodzeństwo, dziewczynki również wdały się w rodziców – różniły się kolorem skóry.

Takie cuda zdarzają się naprawdę rzadko, dlatego pomimo nowoczesnej technologii, jak i również dostępu do nowoczesnych badań, wciąż się zaskoczeniem i szokiem nie tylko dla najbliższych.